Tuesday, June 12, 2018

Verimerkezi Elektrik Kesintisi olmuştur, sorun bitiminde sunucusu kapalı olanlar aktif olacaktır

Wednesday, May 30, 2018

Makine değişimi yapıldığı için vds hizmeti alan kullanıcılarımızın ticket atarak yeni bilgilerini almaları rica olunur.

Monday, May 14, 2018

Sunucu değişikliği yapılıp, tr lokasyona geçilmiştir. Web hosting hizmeti olan kullanıcılarımızın giriş bilgilerini almak ve sitelerini taşımak için ticket atmaları rica olunur.

Saturday, May 5, 2018

Verimerkezi sorunlarından dolayı minecraft panelinde de sorunlar meydana geldi. Yeni panel muhtemelen yarın aktif olacaktır. Kayıp günleriniz süre olarak eklenecektir. Ancak bunun için ticket göndermelisiniz.

Friday, May 4, 2018

Yurt dışı lokasyonda bulunan sunucumuza ek firewall ekleneceği için kısa süreli erişim sorunları olabilir, bilginize.

Sunday, April 29, 2018

Radore veri merkezinde 04:57 ve 15.06 saatlerinde elektrik kesintisi olmuştur. İkinci kesintiden sonra malesef panellerin olduğu sunucuda arıza meydana gelmiştir. Sorunun çözümü için uğraşmaktayız. Rahatsızlık dolayısıyle özür dileriz. Kaynak: https://twitter.com/radore/status/990239338788261890

Sunday, February 4, 2018

Forum sisteminde güncellemeye gidilmektedir, o yüzden belli bir süre erişime kapalı olacaktır. Bu süre içinde server içi sorularınızı ticket üzerinden iletebilirsiniz

Monday, December 11, 2017

Merhaba değerli kullanıcılarımız. Görsel olarak daha güzel olacağını düşündüğümüz bir tasarım değişikliğine gittik. Eksik ve hata gördüklerinizi var ise bize ticket atarak bildirebilirsiniz.

Wednesday, November 15, 2017

Kredi Kartı ile ödeme yapanlar; lütfen profilinizden adres ve telefon bilgilerinizi giriniz yoksa ödemeleriniz onaylanmayacaktır. Buraya tıklayarak düzenleme yapabilirsiniz.

Thursday, November 2, 2017

https://panel.hanibu.net  üzerinden erişim yapan csgo, gmod ve diğer steam oyun sunucu türünde server sahibi kullanıcılarımızı ilgilendiren bir duyurudur. Artık yapılandırma dosyalarınıza kısa yoldan erişim düzenleme imkanı sunulmuştur. En çok kullanılanlar bu bölüme eklenecektir. Bu konuda ticket atarak öneride bulunabilirsiniz.


Daha Fazla »